Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 18-10-2018, 07:00
Gönderen: SouthWeb
NBA arcade eylemi NBA 2K Playgrounds 2 ile geri döndü! Orijinal şut isabetinin devamı, sıralı ve emekli NBA oyuncularının devasa bir kadrosuyla bir sonraki seviyeye sokak toplamasını, özel sunucularla çevrimiçi eşleştirmeyi, dört oyunculu çevrimiçi karşılaşmaları, üç noktalı yarışmalar, yeni oyun alanları, özel maçları ve Daha! Takımını seç, sıkışmaya hazır ol ve Sınırsız Top!
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2018, 06:30
Gönderen: SouthWeb
WARRIORS OROCHI 4 yıldız DYNASTY WARRIORS ve SAMURAI WARRIORS serisinden kahramanlar. 170 oynanabilir karakter, yeni sihirli unsurlar ve yepyeni bir hikaye, bu heyecan verici taktik aksiyon serisindeki en yeni girişleri geliştiriyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2018, 06:00
Gönderen: SouthWeb
Kötü olmak güzel… Evrenin gördüğü en iyi canavara dönüşerek yepyeni bir DC / LEGO® serüvenine atılın. Oyuncular, oyun boyunca yepyeni bir süper-kötü adam olarak oynayacaklar ve oynayacaklar, alaycı antisleri serbest bırakacaklar ve aksiyon dolu bir hikayede hasara yol açacaklar.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2018, 05:30
Gönderen: SouthWeb
Bir dünyayı bitirmek üzere olan bir silah ve duygusal bağlar hikayesi.
Dünyanın kaderi, bir mermi serisinde değişti.

Perde yeni bir 4K / HD EDITION paketinde bu senfonik silah oyunu RPG'de bir kez daha açılıyor.

2010 yılında çıkarılan FATE RESİMLERİ, 4K / HD'de yeniden piyasaya sürüldü.
Yüksek kaliteli grafiklerle harap bir dünyada oyun oynayan bu hikayede havada uçarken ateşli silah savaşlarının tadını çıkarın.
Oyunu 4K uyumlu bir sistemde oynatın ve kader öyküyü inanılmaz derecede yüksek çözünürlükte yaşayın.

İnsanlığın sonu olarak kader temasına dayanan zengin hikaye çalıyor.
Şimdiye kadar yaşadığınız deneyimden farklı olarak, hızlı tempolu heyecanlarla stratejiyi birleştiren bir savaş sistemi.
Motoi Sakuraba ve Kohei Tanaka tarafından oluşturulan birçok muhteşem müzik parçaları ile.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-10-2018, 01:43
Gönderen: SouthWeb

Farm Together Full indir
Kendi çiftliğinizi kendiniz büyütün veya bu eşsiz, rahatlatıcı çiftçilik deneyiminde arkadaşlarınızla işbirliği yapın!
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-10-2018, 01:39
Gönderen: SouthWeb
Sudden Strike 4 pc full game complete full game uptobox turbobit
Sudden Strike 4 Full indir

Sudden Strike 4, II. Dünya Savaşı'nın savaş alanları arasında yer alan üç kapsamlı kampanyaya sizi gönderir.
Müttefik, Alman veya Sovyet birliklerine komuta etmek, 100'den fazla farklı birliği savaşa götürecek; Alman bombacı Heinkel He111, Rus T-34 tankı, İngiliz Hawker Typhoon avcı uçağı ve ünlü Alman Panzerkampfwagen VI “Kaplan” gibi.
Sudden Strike serisinin ilkinde, artık her biri farklı yeteneklere karşı savaşmak ve övünmek için farklı yaklaşımlara izin verecek olan George Patton veya Bernard Montgomery gibi dokuz bireysel komutandan birini seçebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-10-2018, 00:36
Gönderen: SouthWeb
Assassin's Creed: Origins - Gold Edition [v 1.51 + DLCs] (2017) Qoob
Assassin's Creed: Origins - Gold Edition [v 1.51 + DLCs] (2017) | PC | Boyut: 40.22 GB 
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-10-2018, 21:56
Gönderen: SouthWeb
TheHunter Call of the Wild [v 1.26 + DLCs] (2017) CODEX
theHunter: Wild'in Çağrısı - bugüne kadarki en gerçekçi simülatör avı. Kendinizi vahşi hayatın parlak dünyasına dalın ve sayısız kuş süründen küçük orman böceklerine kadar zarif geyiklerden etkileyici bizonlara kadar sayısız insanı tanıyın. 13 bin hektarlık bir oyun alanı olmadan önce, her santimetre yaratıcıları - Avalanche Studios - patlayıcı savaşçıların geliştirilmesinde on yıl deneyim kazanmış olan devrim niteliğindeki teknoloji Apex'in yardımıyla yaratıldı. Yalnız modda atmosferik oyuna ek olarak, theHunter: Wild'in Çağrısı, 2-8 oyuncu için hem kooperatif hem de rekabetçi olmak üzere benzersiz ağ oyunu modlarını içerir. Arkadaşlarınla ​​avlanmaya git ve başarılarından övün!
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-10-2018, 21:54
Gönderen: SouthWeb
Absolver [v 1.25.492.2 + 2 DLC] (2017) qoob
Düşmüş Adal İmparatorluğu'nun yıkıntılarında, yüzünüzde gizemli bir maske ile uyanırsınız ve ezoterik bir seremoninin bayıldığını görürsünüz. Sizi açlıktan, susuzluktan ve hatta ölümden kurtaran maske, bu toprakların yöneticileri olan ve sizi, Absolvers'ın elit kolordu haline gelmeye değer olup olmadığınızı belirlemek için buraya koymuş olan Kılavuzların yaratılmasıdır. Bu terkedilmiş topraklarda dolaşırken, sizin gibi diğer Prospekt'lerle karşılaştığınızda, yeni savaş stilleri öğrenecek, silahlar, dişli ve zırhlar alacak ve savaş arenalarında yan yana savaşacakları bir savaşçı takımı inşa edeceksiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-10-2018, 21:25
Gönderen: SouthWeb
Car Mechanic Simulator 2018 [v 1.5.24 + 11 DLC] Xatab
Araba Mekaniği Simülatörü 2018 oyunculara meydan okuyor. Otomobilleri yönetin, onarın, boyayın ve ayarlayın. Yeni modüller "ahır buluntuları" ve "Hurda metal hurda" 'da klasik ve benzersiz araba bulabilirsiniz. "Otomobilin Bestecisi" seçeneğinde kendi kendinize inşa edilmiş aracınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıntılara bakmanın şaşırtıcı derecede şaşırtıcı olduğu bu olağanüstü ayrıntılı ve gerçekçi simülasyonda kendi tamir servislerinizi inşa edin ve geliştirin. Ve tüm bunlar yeni bir fotogerçekçi grafik tasarımında. Daha fazla araba (40'tan fazla), daha fazla araç (10'dan fazla), daha fazla seçenek ve daha fazla parça (1000'den fazla) hiç olmadığı kadar sunuyoruz. Kollarını toplayıp işe koyulma zamanı! Araba Mekaniği Simülatörü 2018, aynı zamanda, koleksiyonunuzdan eski otomobilleri satın alabileceğiniz veya satabileceğiniz bir araba müzayedesi. Yeni fotoğraf modu, modifikasyonlardan önce ve sonra mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlar ve sonsuz sayıda rastgele seçilmiş sipariş ve sipariş sayesinde daha da yoğun (ve kirli) olacaksınız. Zaman kısıtlamalarının zorluk seviyesinden bağımsız olarak, her bir sipariş kendi kendine özgü zorluklarını sunar. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak ek araçlar satın alın. Sonunda atölyenizi genişletebilir ve boya dağıtıcısı veya parça deposu gibi özel ekipman ekleyebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0